PL ENG

Tết Tân Mão 2011: Rok Kota - Wietnamski Nowy Rok


4 lutego 2011, piątek, od 20:00

Ale Sajgon!, Saturator


Więcej informacji >

LOESJE - warsztaty kreatywnego pisania tekstów na Pradze Północ
Loesje

Warszawska grupa Loesje zaprasza w grudniu na ostatnie w tym roku otwarte warsztaty kreatywnego pisania tekstów, które odbędą się w niedzielę 5 grudnia, w klubokawiarni Ale Sajgon! na Pradze Północ (ul. Wileńska 21). Grupy warsztatowe będą prowadzone po polsku i angielsku.

Więcej informacji >

Przyjacielowi, który nie uratował mi życia
dwa razy w Och-teatrze
Projekt Guibert

Przestrzeń Wymiany Działań ARTERIA wznawia pokaz spektaklu "Przyjacielowi, który nie uratował mi życia", według prozy Hervé Guiberta. Sztuka teatralna w reżyserii Michała Sieczkowskiego jest pierwszą i jak dotąd jedyną próbą przybliżenia polskiej publiczności osoby i twórczości kultowego francuskiego artysty końca XX wieku. 16 i 17 maja, z okazji obchodów Memorial AIDS Day, odbędą się dwa specjalne pokazy spektaklu w siedzibie Och-Teatru w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

Więcej inforamcji o spektaklu: www.arteria.art.pl/guibert >

Tết 2010 - Nowy Rok Wietnamski
Tet 2010 - Nowy Rok Wietnamski

W piątek 12 lutego w klubie Saturator trzecia odsłona Wietnamskiego Nowego Roku Tet, podczas którego stary rok Bawołu zmierzy się z przyczajonym do walki o miejsce na tronie Nowym Rokiem Tygrysa. Oprócz ich walki – performance'u, noc rozgrzeje występ GABY KULKI i zespołu BiFF. Na stole nie zabraknie zakazanych potraw kuchni wietnamskiej. Specjalnie na tą okazję przygotowano również karaoke, konkursy i set azjatyckich videoklipów i wiele innych atrakcji.

Program i szczczegóły: www.piecsmakow.pl/tet >

[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ]>>
design: Studio Bakalie wykonanie: jakubarteria.art.pl banery i animacje - OSTY studio(2005) ©2005-07 Arteria